2. Verfahren
Verfahren
Titel: Minitendry - Rámcová dohoda – nafta motorová 2023 - 2026 4.q 2025
Beschreibung: Předmětem jsou následné veřejné zakázky malého rozsahu (minitedry) v rámci uzavřené rámcové dohody (smlouvy) s více účastníky a následné dodávky motorové nafty v období let 2023 až 2026 za obchodních podmínek a požadavků specifikovaných v RD a jednotlivých objednávkách. Vše za 4. čtvrtletí roku 2025.
Vorherige Bekanntmachung: 7498-2023
Interne Kennung: 319.2025.4
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Minitendry v rámci uzavřené RS 99 000 litrů.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Minitendry - Rámcová dohoda – nafta motorová 2023 - 2026 4.Q 2025
Interne Kennung: 319.2025. 4.Q