2. Verfahren
Verfahren
Titel: INTEGRACJA I ROZBUDOWA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH ORAZ DIGITALIZACJA DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy i wdrożenia mające na celu rozbudowę środowiska serwerowego, wdrożenie usługi Active Directory, wymianę systemu RIS PACS z integracją do Platformy Usług Inteligentnych (PUI) oraz uruchomienie systemu digitalizacji dokumentów wraz ze skanerami. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części, które są szczegółowo opisane w załącznikach do SWZ pn. Specyfikacja techniczno-asortymentowa - Załącznik nr 3.1 - 3.5 do SWZ - odpowiednio dla każdej części zamówienia. Przedmiot niniejszego postępowania zaplanowano do realizacji w ramach wniosku o dofinansowanie projektu z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Zgodnie z art. 17 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r., realizacja zamówienia musi być zgodna z zasadą DNSH, tj. „niewyrządzania znaczącej szkody środowisku” (ang. DNSH - „Do No Significant Harm”) - nie może powodować znaczących szkód w odniesieniu do sześciu celów środowiskowych określonych w tym rozporządzeniu. Główne aspekty procedury zawarte są w Specyfikacji Warunków Zamówienia dostępnej na stronie prowadzonego postępowania.
Interne Kennung: 1/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Na podstawie powyższego przepisu Zamawiający kierując się uzasadnioną pilną potrzebą udzielenia zamówienia w wyznaczonym terminie (w ramach czasowy wymaganych przez KPO) dokonał skrócenia terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 79632000 Personalschulung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48820000 Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48610000 Datenbanksysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Część nr 1 realizowana w celu wykonania zadania pn. „Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy”, który obejmuje dostawę i wdrożenie: 1) Serwerów 2) Macierzy dyskowej z przełącznikami światłowodowymi 3) Przełącznika ethernet rdzeniowego 4) Systemu napięcia gwarantowanego 5) Systemu Backupu
Interne Kennung: 1/2026/PN - część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 79632000 Personalschulung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48820000 Server
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Część nr 2 realizowana w celu wykonania zadania pn. „Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy”, obejmuje dostawę: 1) Tabletów
Interne Kennung: 1/2026/PN - część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Część nr 3 realizowana w celu spełnienia zadania pn. „Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy”, obejmuje dostawę i wdrożenie: 1) Systemu PACS RIS 2) Zestawów komputerowych AiO 3) Duplikatora
Interne Kennung: 1/2026/PN - część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Beschreibung: Część nr 4 realizowana w celu wykonania zadania pn. „Digitalizacja dokumentacji medycznej”, obejmuje dostawę i wdrożenie: 1) Systemu digitalizacji dokumentacji medycznej, 2) Skanera dokumentów
Interne Kennung: 1/2026/PN - część nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 79632000 Personalschulung
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Beschreibung: Część nr 5 realizowana w celu wykonania zadania pn. „Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy”, obejmuje dostawę i wdrożenie: 1) Oprogramowania bazodanowego Oracle
Interne Kennung: 1/2026/PN - część nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48610000 Datenbanksysteme, 72268000 Bereitstellung von Software