See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego ON z podziałem na dwie części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego ON z podziałem na dwie części: Część nr 1 Dostawa oleju napędowego ON zgodnego z parametrami zawartymi w normie PN-EN 590:2022-08 lub równoważnej w ilości 250 000 litrów na potrzeby własne Zamawiającego do zbiornika dwupłaszczowego naziemnego. Pojemność zbiornika wynosi 5 000 litrów. Miejsce realizacji zamówienia: Magazyn paliw Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o., ul. Stara Droga 85, 97-500 Radomsko. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 9 do SWZ. Część nr 2 Dostawa oleju napędowego ON zgodnego z parametrami zawartymi w normie PN-EN 590:2022-08 lub równoważnej w ilości 270 000 litrów na potrzeby własne Zamawiającego do zbiornika dwupłaszczowego naziemnego. Pojemność zbiornika wynosi 5 000 litrów. Miejsce realizacji zamówienia: Magazyn paliw Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych ul. Jeżynowa 40, Płoszów, gm. Radomsko. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 9 do SWZ
Interne Kennung: SZ/2/12/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa oleju napędowego ON Część nr 1
Beschreibung: rzedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego ON zgodnego z parametrami zawartymi w normie PN-EN 590:2022-08 lub równoważnej w ilości 250 000 litrów na potrzeby własne Zamawiającego, do zbiornika dwupłaszczowego naziemnego. Pojemność zbiornika wynosi ON 5 000 litrów. Miejsce realizacji zamówienia: Magazyn paliw Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o., ul. Stara Droga 85, 97-500 Radomsko. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: SZ/2/12/2025/CZ1
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa oleju napędowego ON Część nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego ON zgodnego z parametrami zawartymi w normie PN-EN 590:2022-08 lub równoważnej w ilości 270 000 litrów na potrzeby własne Zamawiającego do zbiornika dwupłaszczowego naziemnego. Pojemność zbiornika wynosi 5 000 litrów. Miejsce realizacji zamówienia: Magazyn paliw Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych ul. Jeżynowa 40, Płoszów, gm. Radomsko. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: SZ/2/12/2025/CZ2