2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja platformy serwerowej na potrzeby systemów SAP HANA.
Beschreibung: Modernizacja platformy serwerowej na potrzeby systemów SAP HANA, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 6060/ILG 8/05531/05538/25/P ( PZ.293.1842.2025)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja platformy serwerowej na potrzeby systemów SAP HANA
Beschreibung: Modernizacja platformy serwerowej na potrzeby systemów SAP HANA, szczegółowo opisany w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 6060/ILG 8/05531/05538/25/P (PZ.293.1842.2025)