2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi regularnego przewozu osób wykonywane w ramach komunikacji miejskiej na liniach autobusowych nadzorowanych przez ZTM na całej sieci komunikacyjnej świadczone autobusami o długości ok. 12m
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu regularnego wykonywanego w ramach lokalnego transportu zbiorowego (komunikacji miejskiej w Warszawie) na liniach nadzorowanych przez Zarząd Transportu Miejskiego, na całym obszarze układu komunikacyjnego tj. na terenie m.st. Warszawy i gmin podwarszawskich, z którymi m.st. Warszawa podpisało stosowne porozumienia. 2. Przedmiotem zamówienia są usługi przewozowe świadczone przez okres 10 lat (120 miesięcy) w ilości rocznej 4.200.000 (cztery miliony dwieście tysięcy) z tolerancją do -10% (minus dziesięciu procent) wozokilometrów przy wykorzystaniu w ruchu 50 autobusów o długości ok. 12 metrów (klasa MAKSI) oraz zapewnienie min. 4 pojazdów rezerwowych. W przypadku rozpoczęcia i/lub zakończenia świadczenia usług w trakcie roku ilość ta zostanie zmniejszona proporcjonalnie do liczby miesięcy i dni pozostałych do końca roku kalendarzowego. 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział VI SWZ oraz Wzór umowy wraz z załącznikami, stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ. 4.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 388 pkt 2 lit. c) ustawy Pzp. Zamówienia te będą polegały na: a. przedłużeniu terminu świadczenia usług maksymalnie o 24 miesiące, na zasadach i warunkach opisanych w niniejszym SWZ, z zastosowaniem aktualnej dla okresu udzielenia zamówienia ceny z oferty przetargowej zwaloryzowanej zgodnie z zasadami określonymi w projekcie umowy lub b. udzieleniu zamówienia na usługi regularnego przewozu osób wykonywane w ramach komunikacji miejskiej na liniach autobusowych nadzorowanych przez ZTM na całej sieci komunikacyjnej świadczone przez okres maksymalnie 120 miesięcy przy użyciu maksymalnie 50 autobusów w ruchu (i max. 4 autobusy rezerwowe) przy pracy przewozowej w liczbie wozokilometrów maks. 4.200.000 -10% rocznie, na zasadach i warunkach opisanych w niniejszym SWZ, z zastosowaniem aktualnej dla okresu udzielenia zamówienia ceny z oferty przetargowej zwaloryzowanej zgodnie z zasadami określonymi w projekcie umowy.
Interne Kennung: 246/2025/FZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001