2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31152435: Landschapsarchitect project A20 Nieuwerkerk a/d IJssel - Gouda
Beschreibung: De IO 2.0 fase is een ingelaste fase waarin 8 concrete opgaven die in de voorgaande periode onderbelicht zijn gebleven om te kunnen onderzoeken waar mogelijk geïntegreerd kunnen worden in de scope van de verbredingsopdracht. Onze inzet voor de deze periode heeft onder andere betrekking op de inhoudelijke voorbereiding en aanwezigheid bij de werksessies.
Interne Kennung: 31152435
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71420000 Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie oorspronkelijke aanbesteding. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros