94574-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Kompleksowa dostawa energii elektrycznej dla obiektów znajdujących się na terenie Gminy Pałecznica
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej dla obiektów znajdujących się na terenie Gminy Pałecznica
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej wraz z zakupem usługi przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów znajdujących się na terenie gminy Pałecznica w okresie 36 miesięcy, z terminem początkowym od dnia 01.01.2025 i zakończenia w dniu 31.12.2027.
Vorherige Bekanntmachung: 769510-2024
Interne Kennung: KPR.271.4.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität, 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej wraz z zakupem usługi przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów znajdujących się na terenie gminy Pałecznica w okresie 36 miesięcy, z terminem początkowym od dnia 01.01.2025 i zakończenia w dniu 31.12.2027.