See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wsparcie serwisowe oraz bieżący nadzór nad systemem Clininet
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wsparcie serwisowe oraz bieżący nadzór nad systemem Clininet. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w projektowanych postanowieniach umownych.
Vorherige Bekanntmachung: 871134-2025
Interne Kennung: DZP-271-2-112/WR/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wsparcie serwisowe oraz bieżący nadzór nad systemem Clininet
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może z opcji nie skorzystać lub skorzystać w całości lub części jednorazowo lub wielokrotnie - maksymalnie trzykrotnie - wydłużając realizację umowy o kolejne okresy miesięczne obejmujące 13-ty, 14-ty, 15-ty miesiąc realizacji umowy.