2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transitiegebouw Universiteit Utrecht
Beschreibung: Hierbij nodigen wij u graag uit om deel te nemen aan de Europese aanbesteding voor het ontwikkelen van het Transitiegebouw. Dit houdt in dat de opdrachtnemer voor eigen risico en rekening het Transitiegebouw zal ontwikkelen, financieren, realiseren en exploiteren op een, door de Universiteit Utrecht (hierna: UU) uit te geven, kavel. Onder exploitatie wordt het verhuren aan derden, waarbij de UU de eerste ‘derde huurder’ is, het beheren en onderhouden verstaan. De verhuur van het gebouw aan de UU is expliciet onderdeel van deze aanbesteding.
Interne Kennung: VC.000594
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze Europese aanbesteding wordt uitgevoerd middels een concurrentiegerichte dialoog. Dit betekent dat de aanbesteding bestaat uit twee fasen: (1) de selectiefase en (2) de dialoog- en gunningsfase.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70320000 Vermietung oder Verkauf von Grundstücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214610 Bau von Laborgebäuden, 70310000 Vermietung oder Verkauf von Gebäuden, 80490000 Betrieb einer Bildungseinrichtung
5. Los
Los: LOT-0000