See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu archiwizacji obrazów PACS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu archiwizacji obrazów PACS obejmujące dostawę i wdrożenie systemu archiwizacji obrazów PACS wraz z instruktażem stanowiskowym, nadzorem autorskim i wsparciem serwisowym oraz dostawę sprzętu informatycznego niezbędnego do uruchomienia i prawidłowej pracy wdrożonego systemu oraz udzielenie licencji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 850523-2025
Interne Kennung: 54 Z PN 25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 33197000 Computerausrüstung für die Medizin, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zadanie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 33197000 Computerausrüstung für die Medizin, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur