94653-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen – Accountantsdiensten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: De op te dragen accountantswerkzaamheden worden uitgevoerd met ingang van het boekjaar 2026. Onder accountantsdiensten worden de volgende werkzaamheden verstaan: 1. Interim-controle incl. IT-controle in voorbereiding op de jaarrekeningcontrole; 2. Accountantscontrole jaarrekening (inclusief SISA-regelingen); 3. Natuurlijke adviesfunctie gerelateerd aan de certificerende functie; 4. Werkzaamheden en advies naar behoefte en op afroep. De gemeente raamt de totale waarde van de Overeenkomst op €1.056.000,- exclusief btw, inclusief optiejaren.
Interne Kennung: 1121697
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision, 79212500 Buchhaltungsprüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het uitvoeren van accountantsdiensten Prijsplafond is 150.000,- per jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De te sluiten Overeenkomst gaat in op 1 augustus 2026 en heeft een initiële looptijd van vier (4) jaar. De Overeenkomst kan door De Opdrachtgever optioneel twee (2) maal met twee (2) jaar verlengd worden.