94668-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen im Gartenbau – Návrh osázení alejí v extravilánu města Buštěhrad
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Návrh osázení alejí v extravilánu města Buštěhrad
Beschreibung: - Předmětem zakázky jsou výsadby a další práce směřující k vytvoření v extravilánu a v ÚSES města Buštěhrad plně funkční alejové a skupinové výsadby. V neposlední řadě budou upraveny i plochy keřových porostů. Obec má vypracovanou a zrealizovanou první etapu („Revitalizace zeleně v intravilánu města Buštěhrad“) výsadeb v intravilánu, na kterou tento projekt navazuje. - Bude vysázeno 4 018 ks rostlin - dřevin stromového a keřového patra.
Interne Kennung: Návrh osázení alejí v extravilánu města Buštěhrad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001