2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Wieluń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych zlokalizowanych na terenie Gminy Wieluń oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe. 1) Usługa odbierana poniższych rodzajów odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położonych na terenie gminy Wieluń zgodnie z obowiązującym Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Wieluń, poprzez odbieranie i zagospodarowanie następujących frakcji odpadów selektywnie zebranych: a) papier i tektura; b) metale, tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe; c) szkło; d) bioodpady; e) meble i inne odpady wielkogabarytowe; f) zużyte opony; g) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny; h) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne; i) popiołu z palenisk domowych j) tekstylia i odzież. 2). Transport i przekazanie wszystkich odebranych odpadów do instalacji, w szczególności instalacji komunalnych zgodnie z formularzem ofertowym - Załącznik nr 1 do SWZ . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział 5 SWZ oraz załącznik nr 12 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 731017-2025
Interne Kennung: ZP.271.2.33.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych zlokalizowanych na terenie Gminy Wieluń oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe. 1) Usługa odbierana poniższych rodzajów odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położonych na terenie gminy Wieluń zgodnie z obowiązującym Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Wieluń, poprzez odbieranie i zagospodarowanie następujących frakcji odpadów selektywnie zebranych: a) papier i tektura; b) metale, tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe; c) szkło; d) bioodpady; e) meble i inne odpady wielkogabarytowe; f) zużyte opony; g) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny; h) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne; i) popiołu z palenisk domowych j) tekstylia i odzież. 2). Transport i przekazanie wszystkich odebranych odpadów do instalacji, w szczególności instalacji komunalnych zgodnie z formularzem ofertowym - Załącznik nr 1 do SWZ . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział 5 SWZ oraz załącznik nr 12 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden