See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toxicologisch bloedonderzoek in verkeers- en geweldszaken
Beschreibung: Het Inkoop Uitvoeringscentrum DJI (IUC DJI) zoekt namens het Nederlands Forensisch Instituut (NFI) een dienstverlener die het toxicologisch onderzoek in het kader van de Wegenverkeerswet en de Wet Middelengebruik bij geweldplegers kan uitvoeren. Zie Beschrijvend document.
Interne Kennung: 18-NFI-TOXBLOED-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111810 Blutuntersuchungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71900000 Labordienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Perceel 1: Toxicologische bloedonderzoeken voor de politie-eenheden Zeeland, West-Brabant, Oost-Brabant, Limburg, Noord-Nederland, Oost-Nederland en Rotterdam. De maximale omvang is per Perceel vastgesteld op 150% van het totale geraamde aantal onderzoeken over de volledige, maximale looptijd van de Overeenkomst (derhalve over 4 jaar). Voor Perceel 1 staat dit aantal op maximaal 112.110 onderzoeken.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Perceel 2: Toxicologische bloedonderzoeken voor de politie-eenheden Noord-Holland, Amsterdam, Midden-Nederland, Den Haag, Landelijke Eenheid en KMAR. De maximale omvang is per Perceel vastgesteld op 150% van het totale geraamde aantal onderzoeken over de volledige, maximale looptijd van de Overeenkomst (derhalve over 4 jaar). Voor Perceel 2 staat dit aantal op maximaal 74.460 onderzoeken.
Interne Kennung: 2