2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba parkovacího domu Vápenka
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výstavba samoobslužného veřejného parkovacího domu dle návrhu zhotovitele respektujícího požadavky zadavatele vymezené zadávací dokumentací, včetně jejích příloh. Zakázka je zadávána v režimu „navrhni & postav“, součástí předmětu plnění je tedy rovněž projektování, inženýrské činnosti, zajišťování souhlasů a rozhodnutí, jakož i dokumentace skutečného provedení stavby.
Interne Kennung: ZŘ 1/2025-PHKO
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45213312 Bau von Parkhäusern
5. Los
Los: LOT-0001