2. Verfahren
Verfahren
Titel: Landelijk - Overbrugging beheer HOTBOX INSTALLATIES
Beschreibung: ProRail heeft in 2024 een Europese aanbestedingsprocedure gegund voor de levering, het beheer en onderhoud van Hotbox-detectieinstallaties. De nieuwe installaties zullen geleidelijk, over een termijn van naar verwachting 6 jaar zullen worden vervangen. Om de continuïteit van de bewaking van de temperaturen van aspotten en wielen te borgen heeft ProRail de behoefte dat de huidige installaties die nu in het spoor zitten blijven worden beheerd en onderhouden totdat elke installatie is vervangen. Deze opdracht kan enkel worden uitgevoerd door de leverancier van de huidige installaties, zijnde voestalpine Signaling Siershahn GmbH. De opdracht ziet op het beheer en onderhoud van de 38 installaties die zijn geïnstalleerd in het spoor.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50200000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Luftfahrzeugen, Eisenbahnen, Straßen und Schifffahrt
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34632300 Elektroinstallationen für den Eisenbahnverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beheer en onderhoud HotBox installaties
Beschreibung: Het beheer en onderhoud van de HotBox installaties
Interne Kennung: 1