2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a montáž dobíjecích stanic AC
Beschreibung: Předmět plnění veřejné zakázky je detailně vymezen vzorem rámcové dohody (dále také jen „Dohoda“), která tvoří přílohu zadávací dokumentace (dále také „ZD“). Předpokládaný objem dodávek veřejné zakázky je (v ZD také jako „AC dobíjecí stanice“): o 1 x 22 kW s ukotvením do země: 30 kusů o 1 x 22 kW s ukotvením na zeď: 53 kusů Součástí plnění veřejné zakázky je i: - napojení dobíjecích stanic do back-endu zadavatele protokolem OCPP 1.6 a vyšším, když vlastní komunikace bude realizována protokolem WSS; - instalace dobíjecích stanic na místo určení zadavatelem a na základnu připravenou zadavatelem dle podmínek na stavební připravenost vybraného dodavatele a - záruka dobíjecích stanic v celkové délce 2 let. Zadavatel bude na základě uzavřené rámcové dohody, způsobem tam uvedeným, objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby, a to formou obnovení soutěže. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu určitou, a to do 30. 9. 2028, a to se čtyřmi (4) dodavateli, kteří budou vybráni jako nejvhodnější na základě podaných nabídek. Zadavatel není povinen plnění z rámcové dohody čerpat, případně může být závazek splněn předčasně.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veřejná zakázka na dodávky ve formě otevřeného řízení jehož výsledkem bude sjednání rámcové dohody s čtyřmi dodavateli a následným obnovením soutěže
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmět plnění veřejné zakázky je detailně vymezen vzorem rámcové dohody (dále také jen „Dohoda“), která tvoří přílohu zadávací dokumentace (dále také „ZD“). Předpokládaný objem dodávek veřejné zakázky je (v ZD také jako „AC dobíjecí stanice“): o 1 x 22 kW s ukotvením do země: 30 kusů o 1 x 22 kW s ukotvením na zeď: 53 kusů Součástí plnění veřejné zakázky je i: - napojení dobíjecích stanic do back-endu zadavatele protokolem OCPP 1.6 a vyšším, když vlastní komunikace bude realizována protokolem WSS; - instalace dobíjecích stanic na místo určení zadavatelem a na základnu připravenou zadavatelem dle podmínek na stavební připravenost vybraného dodavatele a - záruka dobíjecích stanic v celkové délce 2 let. Zadavatel bude na základě uzavřené rámcové dohody, způsobem tam uvedeným, objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby, a to formou obnovení soutěže. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu určitou, a to do 30. 9. 2028, a to se čtyřmi (4) dodavateli, kteří budou vybráni jako nejvhodnější na základě podaných nabídek. Zadavatel není povinen plnění z rámcové dohody čerpat, případně může být závazek splněn předčasně. Obecně je předmětem tohoto zadávacího řízení sjednání rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro plnění příslušných jednotlivých dílčích zakázek na zajištění výše uvedených dodávek AC dobíjecích stanic.
Interne Kennung: Dodávka a montáž dobíjecích stanic AC
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu ceny za dílo v případě: - změny sazby DPH v daňových předpisech; - změny ceny plnění na základě změny indexu spotřebitelských cen (CPI) zveřejňovaného Českým statistickým úřadem, a to v případě, že meziroční změna tohoto indexu překročí 3 %. V takovém případě bude cena upravena v rozsahu odpovídajícím procentuální změně indexu CPI, přičemž úprava ceny je možná nejvýše jednou ročně, a to na základě písemné žádosti dodavatele, která musí být doručena zadavateli nejpozději do 30 dnů ode dne zveřejnění příslušných údajů Českým statistickým úřadem. Změna ceny bude provedena písemným dodatkem k rámcové dohodě; - navýšení dodávek stejného charakteru, a to maximálně do výše 30 % původního objemu závazku dodavatele, za jednotkové ceny uvedené v rámcové dohodě dodavatele. Rozšíření předmětu plnění bude provedena písemným dodatkem k rámcové dohodě. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu rámcové dohody v případě, kdy za trvání rámcové dohody uzavřené s vybraným dodavatelem dojde k následné nemožnosti plnění ve smyslu ust. § 2006 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů, tj. nebude z objektivních důvodů možné dodání předmětu veřejné zakázky specifikované v rámcové dohodě a jejích přílohách (např. v situaci, pokud daný typ dodávky bude nahrazen typem novým), je dodavatel oprávněn nabídnout zadavateli dodání náhradního plnění a zadavatel si vyhrazuje právo takovou nabídku dodavatele na dodání náhradního plnění přijmout. Náhradní plnění však musí splňovat minimálně všechny parametry nahrazovaného plnění, které budou uvedeny v rámcové dohodě a jejích přílohách, a musí být dodáno za podmínek sjednaných v rámcové dohodě a jejích přílohách pro nahrazované plnění. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje v rámci obnovení soutěže na základě rámcové dohody nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena rámcová dohoda odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení rámcové dohody zadavatel posoudí splnění podmínek účasti dalšího dodavatele v pořadí. Následně zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a zašle mu k odsouhlasení návrh rámcové dohody, která odpovídá jeho nabídce, spolu s případnou výzvou k doložení dokladů před uzavřením dohody. Bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním zadavatel rámcovou dohodu, přičemž rozsah se stanoví či omezí vzhledem k fázi průběhu plnění dohody. Tento postup lze využít opakovaně. Zadavatel si vyhrazuje, že v případě, že dojde v důsledku uplatnění výhrady podle předchozího odstavce k uzavření nové dohody s dodavatelem dalším v pořadí, bude v dohodě upraven rozsah plnění vybraného dodavatele vč. záručních podmínek a harmonogram prací a případné další přílohy dohody s ohledem na již realizovanou část dodávek tak, aby dohoda včetně příloh odpovídala nerealizované části plnění veřejné zakázky.