See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na provádění lesnických činností pro období 2023-2027 II
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou služby v oblasti lesnických činností: V kategorii Pěstební činnosti Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, vč. dodávek zadavatelem specifikovaných chemických přípravků, pletiva a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstebních činností. V kategorii Těžební činnosti Těžební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s těžbou, manipulací a soustřeďováním vyrobeného dříví.
Vorherige Bekanntmachung: 53022-2024
Interne Kennung: UM/4328/2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamický nákupní systém
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0020
Titel: Pěstební činnosti č. 424301
Beschreibung: Pěstební činnosti č. 424301
Interne Kennung: 7339
Los: LOT-0028
Titel: Těžební činnosti č. 125025
Beschreibung: Těžební činnosti č. 125025
Interne Kennung: 7433
Haupteinstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
Los: LOT-0019
Titel: Pěstební činnosti č. 424161
Beschreibung: Pěstební činnosti č. 424161
Interne Kennung: 7338
Los: LOT-0037
Titel: Pěstební činnosti č. 125301
Beschreibung: Pěstební činnosti č. 125301
Interne Kennung: 7458
Los: LOT-0021
Titel: Těžební činnosti č. 424005
Beschreibung: Těžební činnosti č. 424005
Interne Kennung: 7349
Los: LOT-0022
Titel: Těžební činnosti č. 424006
Beschreibung: Těžební činnosti č. 424006
Interne Kennung: 7350
Los: LOT-0023
Titel: Těžební činnosti č. 424007
Beschreibung: Těžební činnosti č. 424007
Interne Kennung: 7351
Los: LOT-0024
Titel: Těžební činnosti č. 424008
Beschreibung: Těžební činnosti č. 424008
Interne Kennung: 7352
Los: LOT-0025
Titel: Těžební činnosti č. 424361
Beschreibung: Těžební činnosti č. 424361
Interne Kennung: 7353
Los: LOT-0026
Titel: Těžební činnosti č. 125015
Beschreibung: Těžební činnosti č. 125015
Interne Kennung: 7430
Los: LOT-0027
Titel: Těžební činnosti č. 125016
Beschreibung: Těžební činnosti č. 125016
Interne Kennung: 7432
Los: LOT-0002
Titel: Pěstební činnosti č.424151
Beschreibung: Pěstební činnosti č.424151
Interne Kennung: 7337
Los: LOT-0029
Titel: Těžební činnosti č. 125135
Beschreibung: Těžební činnosti č. 125135
Interne Kennung: 7435
Los: LOT-0030
Titel: Těžební činnosti č. 125136
Beschreibung: Těžební činnosti č. 125136
Interne Kennung: 7436
Los: LOT-0031
Titel: Těžební činnosti č. 125147
Beschreibung: Těžební činnosti č. 125147
Interne Kennung: 7439
Los: LOT-0032
Titel: Těžební činnosti č. 125315
Beschreibung: Těžební činnosti č. 125315
Interne Kennung: 7442
Los: LOT-0033
Titel: Těžební činnosti č. 125335
Beschreibung: Těžební činnosti č. 125335
Interne Kennung: 7446
Los: LOT-0034
Titel: Těžební činnosti č. 125336
Beschreibung: Těžební činnosti č. 125336
Interne Kennung: 7447
Los: LOT-0035
Titel: Pěstební činnosti č. 125111
Beschreibung: Pěstební činnosti č. 125111
Interne Kennung: 7454
Los: LOT-0036
Titel: Pěstební činnosti č. 125162
Beschreibung: Pěstební činnosti č. 125162
Interne Kennung: 7457