See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków i żelu do znieczuleń dla SPZOZ w Krotoszynie
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia stanowi dostawa leków i żelu znieczuleń dla SPZOZ w Krotoszynie – pakiet nr 21 – 30, wg Formularza cenowego – załącznik nr 2 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: -projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631400 Antibiotika und Chemotherapeutika zur dermatologischen Anwendung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 21
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 22
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 23
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 24
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 25
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 26
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 27
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 28
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 29
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 30