See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa serwisowa aparatu MRI, aparatu naczyniowego RTG, agregatu wody lodowej
Beschreibung: Obsługa serwisowa aparatu MRI, aparatu naczyniowego RTG, agregatu wody lodowej zgodnie z zapisami SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 598793-2024
Interne Kennung: 128/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 - Obsługa serwisowa (naprawy oraz przeglądy okresowe) aparatu MRI - SnartPath to dStream for 1.5T wraz z koniecznym do poprawnego funkcjonowania aparatu uzupełnianiem poziomu helu
Beschreibung: zgodnie z zapisami SWZ
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2 - Obsługa serwisowa (naprawy oraz przeglądy okresowe) aparatu naczyniowego RTG - Azurion 7 M12 wraz ze stacją badań Hemodynamicznych - Hemo X3 (konsola komputerowa z dwoma kolorowymi monitorami)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 - Obsługa serwisowa (naprawy oraz przeglądy okresowe) agregatu wody lodowej AERMEC ANL202 współpracującego z aparatem MRI - SmartPath to dStream for 1.5T oraz agregatu wody lodowej COOL SWN 45S-R407-Z2P współpracującego z aparatem MRI - INGENITA 3T, nie obejmująca wymiany agregatów na nowe
Interne Kennung: 3