94926-2025 - Ergebnis
Tschechien – Labordienste – I/36 Sezemice obchvat, kontrolní zkoušky objednatele
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelI/36 Sezemice obchvat, kontrolní zkoušky objednatele
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude provádění kontrolních zkoušek objednatele/správce stavby v rámci systému kontroly kvality prováděných prací na stavbách dálnic nebo silnic I. třídy realizovaných Ředitelstvím silnic a dálnic ČR ve smyslu čl. 1.6.1 Technických kvalitativních podmínek staveb pozemních komunikací, kapitola 1 a dále v souladu s Metodickým pokynem systému jakosti v oboru pozemních komunikací, část II/3. Kontrolní zkoušky budou zaměřené zejména na zkoušky zemin, kameniva, betonů, malt, systémů pro opravy a ochranu betonových povrchů, asfaltových směsí, vozovek a pečetících a izolačních vrstev.
Vorherige Bekanntmachung465441-2022
Interne Kennung11PT-005403
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71900000 Labordienste
5. Los
LosLOT-0003
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude provádění kontrolních zkoušek objednatele/správce stavby v rámci systému kontroly kvality prováděných prací na stavbách dálnic nebo silnic I. třídy realizovaných Ředitelstvím silnic a dálnic ČR ve smyslu čl. 1.6.1 Technických kvalitativních podmínek staveb pozemních komunikací, kapitola 1 a dále v souladu s Metodickým pokynem systému jakosti v oboru pozemních komunikací, část II/3. Kontrolní zkoušky budou zaměřené zejména na zkoušky zemin, kameniva, betonů, malt, systémů pro opravy a ochranu betonových povrchů, asfaltových směsí, vozovek a pečetících a izolačních vrstev. Předmětem zakázky je provádění kontrolních zkoušek sloužících pro tým Správce stavby na stavbě „I/36 Sezemice – obchvat“.