See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
Beschreibung: Planowane świadczenie usług publicznych w zakresie autobusowego publicznego transportu zbiorowego na obszarze Związku Powiatowo-Gminnego „Synergia Powiatu Gdańskiego”. Przedmiotem planowanego zamówienia są przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym realizowane na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Związku Powiatowo-Gminnego „Synergia Powiatu Gdańskiego”, dla którego Związek pełni funkcję organizatora publicznego transportu zbiorowego. Zamówienie obejmować będzie obsługę linii komunikacyjnych przebiegających na terenie gmin będących członkami Związku. Szczegółowy układ linii oraz warunki realizacji usług zostaną określone w dokumentacji postępowania.
Interne Kennung: ZPG.272.1.2026.JST
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Planowane świadczenie usług publicznych w zakresie autobusowego publicznego transportu zbiorowego na obszarze Związku Powiatowo-Gminnego „Synergia Powiatu Gdańskiego”
Beschreibung: Przedmiotem planowanego zamówienia są przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym realizowane na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Związku Powiatowo-Gminnego „Synergia Powiatu Gdańskiego”, dla którego Związek pełni funkcję organizatora publicznego transportu zbiorowego. Zamówienie obejmować będzie obsługę linii komunikacyjnych przebiegających na terenie gmin będących członkami Związku. Szczegółowy układ linii oraz warunki realizacji usług zostaną określone w dokumentacji postępowania.
Menge: 3 500 000 Kilometer