2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego, benzyny bezołowiowej, gazu LPG oraz dodatku AdBlue na potrzeby Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Goleniowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego, benzyny bezołowiowej, gazu LPG oraz dodatku AdBlue na potrzeby Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Goleniowie 2. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny, codzienny zakup bezgotówkowy (karty) oleju napędowego w ilości: Podstawowa ilość zamówienia to 290 000 litrów ON zgodnego z normą PN-EN 590+A1:2017-06 w okresie 12 miesięcy. 3. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup bezgotówkowy (karty) benzyny bezołowiowej w ilości: Podstawowa ilość zamówienia to 19 000 litrów benzyny bezołowiowej zgodnej z normą PN-EN 228+A1:2017-06 w okresie 12 miesięcy. 4. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup bezgotówkowy (karty) płynu AdBlue w ilości: Podstawowa ilość zamówienia to 12 000 litrów płynu AdBlue zgodnego z normą ISO-22241 w okresie 12 miesięcy. 5. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup bezgotówkowy (karty) gazu LPG w ilości: Podstawowa ilość zamówienia to 3 000 litrów gazu LPG zgodnego z normą PN-EN 589+A1:2021P w okresie 12 miesięcy. 6. Rozliczenie następować będzie na podstawie faktycznie pobranej ilości paliw płynnych, dodatku AdBlue lub gazu LPG i kosztów jednostkowych wskazanych w ofercie po cenach hurtowych paliwa obowiązujących na dzień tankowania, a nie na dzień wystawienia faktury. 7. Bezgotówkowa sprzedaż paliwa odbywać się będzie poprzez tankowanie pojazdów i maszyn będących w użytkowaniu Zamawiającego w stacjach/sieci paliw Wykonawcy – za pomocą kart paliwowych Wykonawcy wydanych Zamawiającemu. Pracownik Zamawiającego tankujący paliwo do pojazdów i maszyn będących w użytkowaniu Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy zobowiązany jest do wprowadzenia właściwego kodu PIN przypisanego indywidualnie do karty paliwowej i jako potwierdzenie transakcji otrzyma dowód wydania (wydruk z terminala), gdzie jeden egzemplarz dowodu wydania otrzymuje pracownik Zamawiającego, a drugi egzemplarz dowodu wydania zostaje na stacji paliw Wykonawcy. Dowód wydania (wydruk z terminala) będzie zawierał następujące dane: numer rejestracyjny tankowanego pojazdu, datę poboru paliwa, ilość i wartość zakupionego paliwa, numer karty paliwowej.
Interne Kennung: ZP/2/PO/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132000 Benzin, 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG), 24950000 Chemische Sonderpräparate