See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów kod 19 12 12 pochodzących z Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów w Czerwonym Borze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów kalorycznych pochodzących z mechanicznej obróbki odpadów wytwarzanych w Zakładzie Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów w Czerwonym Borze.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001