See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kovové gastrointestinální stenty pro endoskopie II. interní kliniky FN HK
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky kovových gastrointestinálních stentů po dobu 4 let dle potřeb zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung: 23400-2019
Interne Kennung: 42/2019
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184000 Körperersatzstücke
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Lumen apoziční metalické stenty s elektrokoagulací (LAMS HOT)
Interne Kennung: část 4
Los: LOT-0010
Titel: Lumen apoziční metalické stenty bez elektrokoagulace (LAMS non HOT)
Interne Kennung: část 3
Los: LOT-0009
Titel: Biliární samoexpandibilní kovové stenty
Interne Kennung: část 2
Los: LOT-0008
Titel: Jícnové samoexpandibilní kovové stenty
Interne Kennung: část 1