95024-2026 - Ergebnis
Polen – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Pełnienie nadzoru inwestorskiego w zakresie branży mostowej i kolejowej nad robotami budowlanymi w ramach zadania nr 24024 pn.: ,,Przebudowa mostu kolejowego na rzece Bóbr i dróg dojazdowych” m. Pstrąże - 7/PN/24024/2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPełnienie nadzoru inwestorskiego w zakresie branży mostowej i kolejowej nad robotami budowlanymi w ramach zadania nr 24024 pn.: ,,Przebudowa mostu kolejowego na rzece Bóbr i dróg dojazdowych” m. Pstrąże - 7/PN/24024/2025
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje pełnienie nadzoru inwestorskiego w zakresie branży mostowej i kolejowej nad robotami budowlanymi w ramach zadania nr 24024 pn.: „Przebudowa mostu kolejowego na rzece Bóbr i dróg dojazdowych” m. Pstrąże. W związku z planowaną inwestycją, zachodzi konieczność zapewnienia profesjonalnego nadzoru inwestorskiego w specjalności inżynieryjnej mostowej i kolejowej. Realizacja zadania wymaga nadzoru wykwalifikowanych inspektorów z odpowiednimi uprawnieniami, którzy zagwarantują prawidłowe wykonanie robót zgodnie z wymaganiami.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje pełnienie nadzoru inwestorskiego w zakresie branży mostowej i kolejowej nad robotami budowlanymi w ramach zadania nr 24024 pn.: „Przebudowa mostu kolejowego na rzece Bóbr i dróg dojazdowych” m. Pstrąże. W związku z planowaną inwestycją, zachodzi konieczność zapewnienia profesjonalnego nadzoru inwestorskiego w specjalności inżynieryjnej mostowej i kolejowej. Realizacja zadania wymaga nadzoru wykwalifikowanych inspektorów z odpowiednimi uprawnieniami, którzy zagwarantują prawidłowe wykonanie robót zgodnie z wymaganiami
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak wznowień