See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla jednostek Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie w ramach Funduszy Europejskich na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 - FEnIKS
Beschreibung: Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy Prawo zamówień publicznych
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: wykonanie opracowania dokumentacji projektowo - kosztorysowej poprawy efektywności energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Białogardzie
Beschreibung: Plan zakupu | Wstępne ogłoszenie informacyjne lub okresowe ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert - wykonanie opracowania dokumentacji projektowo - kosztorysowej poprawy efektywności energetycznej budynków jednostek Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie - planowane wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w roku 2026 r - uzależnione od otrzymania finansowania.
Interne Kennung: Część nr 1- US w Białogardzie
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: wykonanie opracowania dokumentacji projektowo - kosztorysowej poprawa efektywności energetycznej budynku Pierwszego Urzędu Skarbowego w Koszalinie
Beschreibung: Plan zakupu | Wstępne ogłoszenie informacyjne lub okresowe ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert - wykonanie opracowania dokumentacji projektowo - kosztorysowej poprawa efektywności energetycznej budynków jednostek Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie - planowane wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w roku 2026 r - uzależnione od otrzymania finansowania.
Interne Kennung: Część nr 2 - I US Koszalin
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: wykonanie opracowania dokumentacji projektowo - kosztorysowej poprawy efektywności energetycznej budynku Drugiego Urzędu Skarbowego w Koszalinie
Interne Kennung: Część nr 3 - II US Koszalin
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4: wykonanie opracowania dokumentacji projektowo - kosztorysowej poprawy efektywności energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Stargardzie
Interne Kennung: Część nr 4: US Stargard (Towarowa)
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 5: wykonanie opracowania dokumentacji projektowo - kosztorysowej poprawy efektywności energetycznej budynku przy ul. Partyzantw Urzędu Skarbowego w Stargardzie
Interne Kennung: Część nr 5: US Stargard (Partyzantów)
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 6: wykonanie opracowania dokumentacji projektowo - kosztorysowej poprawy efektywności energetycznej budynku Drugiego Urzędu Skarbowego w Szczecinie
Interne Kennung: Część nr 6: II US w Szczecinie
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 7: wykonanie opracowania dokumentacji projektowo - kosztorysowej poprawy efektywności energetycznej budynku Trzeciego Urzędu Skarbowego w Szczecinie
Interne Kennung: Część nr 7: III US w Szczecinie