95075-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Víceúčelová hala a centrum Tuchoměřice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVíceúčelová hala a centrum Tuchoměřice
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je novostavba víceúčelové haly a realizace investic v rámci areálu víceúčelové haly v centru obce Tuchoměřice. Budova haly je navržena jako dřevostavba s nosnou konstrukcí ze dřeva s plochou střechou, má 2 nadzemní podlaží a je nepodsklepená, založena na pilotách a plošné základové desce. Stavba bude sloužit jako víceúčelový bezbariérový objekt pro potřeby obyvatel obce, z něhož pouze místnost sportovní haly a navazující hygienické zázemí jsou určeny i pro školní výuku. Součástí objektu jsou rovněž dvě klubovny pro dětské mimoškolní aktivity, malý sál sloužící jako mateřský klub, nájemní bytová jednotka a byt správce. Sportovní hala disponuje čistou hrací plochou 15 x 27 m plus 1 m boční doběhy plus 2 m čelní doběhy. Tj. světlý rozměr haly 17 x 31 m. Světlá výška haly je 7 m. K tělocvičně náleží příslušné zázemí šaten, sprch a skladu tělocvičného nářadí.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223300 Bau von Parkplätzen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45212210 Bau von Einzweck-Sportanlagen, 45100000 Baureifmachung, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung---
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45212210 Bau von Einzweck-Sportanlagen, 45223300 Bau von Parkplätzen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45330000 Installateurarbeiten