2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky farmaceutických chladicích a mrazicích zařízení pro Krajskou zdravotní, a.s. 2024
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek farmaceutických lednic a mrazicích zařízení, včetně jejich závozu na jednotlivá oddělení všech odštěpných závodů zadavatele. Tato zařízení jsou určena k uchovávání léků a zdravotnického materiálu ve zdravotnických a laboratorních provozech zadavatele.
Interne Kennung: 4219/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001