See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak van diverse gebouwen van de Stad en het OCMW
Beschreibung: Schoonmaken van de gebouwen (diverse administratieve gebouwen, vrijetijdsgebouwen, woningen, ...) van de Stad en het OCMW Oudenaarde. De opdrachtnemer is bereid om naast de periodieke taken ook occasioneel specifieke schoonmaakopdrachten uit te voeren op afroep: - andere schoonmaaktaken omwille van vervanging, ziekte, verlof of onvoorziene omstandigheden binnen de interne schoonmaakorganisatie van Stad en OCMW Oudenaarde. - kuisopdrachten weekdagen, zaterdagen, zon- / feestdagen.
Interne Kennung: PPP003-8703/5017/D00272024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Schoonmaak van diverse gebouwen van de Stad en het OCMW
Interne Kennung: D00272024_1