2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa zespołu dwóch budynków mieszk. wielorodz. wraz z zagosp. terenu, miejscami post. naziem. i tow. infr. tech. na działce o nr ewid. 4773/3 obr. 0001 Ryki znajd. się przy ul. Granicznej w Rykach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa zespołu dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z zagospodarowaniem terenu, miejscami postojowymi naziemnymi i towarzyszącą infrastrukturą techniczną na działce o nr ewidencyjnym 4773/3 obręb 0001 Ryki znajdująca się przy ul. Granicznej w Rykach. Zakresem wykonania przedmiotu zamówienia objęte będą prace w następujących branżach: a) branża budowlana - roboty zewnętrzne i wewnętrzne, b) branża elektryczna – roboty zewnętrzne i wewnętrzne, c) branża sanitarna - roboty zewnętrzne i wewnętrzne, d) branża drogowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ oraz w załączniku nr 2, na który składają się następujące dokumenty: − dokumentacja projektowa, − specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR), − przedmiar robót. a także we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 6/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45400000 Baufertigstellung, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
Los: LOT-0001