95259-2026 - Wettbewerb
Polen – Scanner – „Zakup i dostawa skanera z oprogramowaniem i akcesoriami, instalacją i szkoleniem w siedzibie zamawiającego”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup i dostawa skanera z oprogramowaniem i akcesoriami, instalacją i szkoleniem w siedzibie zamawiającego”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa skanera z oprogramowaniem i akcesoriami, instalacją i szkoleniem w siedzibie zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: AIB.261.2.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38520000 Scanner
5. Los
Los: LOT-0001