2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kybernetická bezpečnost
Beschreibung: Předmětem plněni veřejné zakázky je komplexní dodávka a implementace technologii, dodávky HW, SW a infrastruktury pro realizaci technických bezpečnostních opatřeni dle zákona č. 264/2025 Sb., o kybernetické bezpečnosti, pro zabezpečeni informačních systémů provozovaných Zdravotnickou záchrannou službou Libereckého kraje, p.o., (dále jen „ZZS“), včetně zajištěni podpory HW a SW. Veřejná zakázka je rozdělena na části.
Interne Kennung: VZNL/03/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48731000 Dateisicherheitssoftwarepaket, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část A: L3 switche, L2 switche, bezdrátové pokrytí pracovišť a technická podpora
Beschreibung: Předmětem plnění části A veřejné zakázky je dodávka a implementace nástrojů pro účinné řízení a správu kybernetické bezpečnosti zadavatele. Obsahem plnění je zejména dodávka, instalace, implementace a konfigurace kyberbezpečnostních informačních systémů a technologií a jejich součástí včetně poskytnutí licence k jejich užívání a včetně zajištění servisu a služeb technické podpory pro zadavatele po dobu 5 let po dodání technologie dle technické specifikace.
Interne Kennung: část A: L3 switche, L2 switche, bezdrátové pokrytí pracovišť a technická podpora
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48731000 Dateisicherheitssoftwarepaket, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje ve smyslu ust. § 100 odst. 1 ZZVZ a ust. § 222 odst. 2 ZZVZ právo na změnu části předmětu dodávky, konkrétně zboží ve smyslu dodávaných HW prvků spočívající v možnosti odebrat za dobu účinnosti smlouvy od vybraného dodavatele novější (vyšší, upgradovanou, kvalitnější) verzi HW, než bylo uvedeno ve smlouvě a/nebo v návrhu plnění, a to za předpokladu, že nebudou původně uvedené HW prvky v rozhodném čase pro dodání na trhu České republiky k dispozici (HW nebude objektivně dostupný), a to bez navýšení kupní ceny. Za tímto účelem uzavřou smluvní strany dodatek. Tento dodatek bude obsahovat podrobný soupis původních dodávek (HW prvků) předložených ve smlouvě a/nebo v návrhu plnění dodavatele a soupis nových dodávek (HW prvků), které budou dodávány s odůvodněním srovnatelnosti dodávek novější (vyšší, upgradované, kvalitnější) verze.
Los: LOT-0002
Titel: část B: systém pro kontrolu přístupů, systém analýzy bezp. logů a síťového provozu, technická podpora
Beschreibung: Předmětem plnění části B veřejné zakázky je dodávka a implementace nástrojů pro účinné řízení a správu kybernetické bezpečnosti zadavatele. Obsahem plnění je zejména dodávka, instalace, implementace a konfigurace kyberbezpečnostních informačních systémů a technologií a jejich součástí včetně poskytnutí licence k jejich užívání a včetně zajištění servisu a služeb technické podpory pro zadavatele po dobu 5 let po dodání technologie dle technické specifikace.
Interne Kennung: část B: systém pro kontrolu přístupů, systém analýzy bezp. logů a síťového provozu, technická podpora
Haupteinstufung (cpv): 48731000 Dateisicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48820000 Server, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste