95402-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen – Vrijwillige transparantie Kredietbank Nederland
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVrijwillige transparantie Kredietbank Nederland
BeschreibungJaarlijks melden zich burgers met financiële problemen bij de gemeente Drimmelen. De gemeente is verantwoordelijk voor het bieden van hulp en ondersteuning aan inwoners en ondernemers met financiële problemen of een grote kans daarop. De gemeente biedt daarom schuldhulpverlening aan haar inwoners en ondernemers. Deze hulpverlening biedt de schuldenaar de helpende hand, zonder hierbij de eigen verantwoordelijkheid van de schuldenaar uit het oog te verliezen. -
Interne KennungK012139
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungJaarlijks melden zich burgers met financiële problemen bij de gemeente Drimmelen. De gemeente is verantwoordelijk voor het bieden van hulp en ondersteuning aan inwoners en ondernemers met financiële problemen of een grote kans daarop. De gemeente biedt daarom schuldhulpverlening aan haar inwoners en ondernemers. Deze hulpverlening biedt de schuldenaar de helpende hand, zonder hierbij de eigen verantwoordelijkheid van de schuldenaar uit het oog te verliezen. 200.000,-
Interne Kennung1