See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i aparatury medycznej do diagnostyki i leczenia chorób układu krążenia dla Milickiego Centrum Medycznego w Miliczu
Beschreibung: Dostawa sprzętu i aparatury medycznej do diagnostyki i leczenia chorób układu krążenia dla Milickiego Centrum Medycznego w Miliczu w podziale na 7 zadań
Interne Kennung: MCM/WSM/ZP02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE NR 1
Beschreibung: dostawa 1 szt. zestawu do próby wysiłkowej -o parametrach określonych/wymaganych/oferowanych w załączniku nr 1a
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE NR 2
Beschreibung: dostawa 6szt. rejestratorów EKG, 8 szt. -rejestratorów RR, 2 szt. -system HOLTER, EKG i RR o parametrach określonych/wymaganych/ oferowanych w załączniku nr 1b
Haupteinstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE NR 3
Beschreibung: 15 szt. kardiomonitorów na szyne modura, 11 szt. kardiomonitorów jezdnych oraz 4 szt. stacji monitorujących o parametrach określonych/wymaganych/ oferowanych w załączniku nr 1c
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIE NR 4
Beschreibung: 2 szt. echokardiografów USG o parametrach określonych/wymaganych/ oferowanych w załączniku nr 1d
Haupteinstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen
Los: LOT-0005
Titel: ZADANIE NR 5
Beschreibung: 5 szt.Aparatów EKG o parametrach określonych/wymaganych/ oferowanych w załączniku nr 1e
Los: LOT-0006
Titel: ZADANIE NR 6
Beschreibung: 3 szt. defibrylatorów o parametrach określonych/wymaganych/ oferowanych w załączniku nr 1f
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0007
Titel: ZADANIE NR 7
Beschreibung: 1 szt. aparatu do spirometrii o parametrach określonych/wymaganych/ oferowanych w załączniku nr 1g
Haupteinstufung (cpv): 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte