2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky originálních a dodávky alternativních spotřebních materiálů pro stávající tiskárny a kopírovací stroje na období let 2024-2032
Beschreibung: Dodávky originálních a dodávky alternativních spotřebních materiálů pro stávající tiskárny a kopírovací stroje
Interne Kennung: MV- 26145-3/VZ-2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125120 Toner für Fotokopierer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30125100 Tonerpatronen, 30125130 Toner für Datenverarbeitungs-, Forschungs- und Dokumentationszentren, 30192113 Tonerkassetten, 30192300 Farbbänder, 30192320 Druckerbänder, 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Originální spotřební materiál
Beschreibung: Dodávky originálních spotřebních materiálů pro stávající tiskárny a kopírovací stroje.
Interne Kennung: Část I.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192300 Farbbänder, 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte, 30192320 Druckerbänder, 30192113 Tonerkassetten, 30125130 Toner für Datenverarbeitungs-, Forschungs- und Dokumentationszentren, 30125100 Tonerpatronen, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Los: LOT-0002
Titel: Alternativní spotřební materiál
Beschreibung: Dodávky alternativních spotřebních materiálů pro stávající tiskárny a kopírovací stroje.
Interne Kennung: Část II.