See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: Pakiet I: 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia Pakiet II: 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Vorherige Bekanntmachung: 729523-2025
Interne Kennung: SWZ NR 22624/2025/Turek
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: Pakiet I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Interne Kennung: SWZ NR 22624/2025/Turek - pakiet I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: Pakiet II 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: SWZ NR 22624/2025/Turek - pakiet II