2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Signalisatie- en Beursmateriaal
Beschreibung: Deze raamovereenkomst betreft het aankopen en leveren van signalisatie- en beursmateriaal voor de VDAB De VDAB koopt op regelmatige basis beursmateriaal aan voor events en jobbeurzen. Dit omvat onder andere rollups, beurspanelen, beachvlaggen, desks, beursstanden, etc. Er kunnen andere artikelen, dan vermeld in de technische bepaling en de inventaris, besteld worden afhankelijk van de vraag en wat er op de markt speelt. De inschrijver dient hiertoe bij zijn indiening een catalogus van alle beschikbare artikelen (incl. prijzen) in. De specificaties van de materialen bevinden zich in hoofdstuk III. Technische bepalingen.
Interne Kennung: PPP0BQ-878/5011/2024/878/INK/GEN/RE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024/878/INK/GEN/RE_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen