See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Competentieversterkende finaliteitsopleidingen
Beschreibung: Competentieversterkende finaliteitsopleidingen voor werkzoeken zonder werk en kwetsbare werknemers.
Interne Kennung: 2024_50210
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dispatcher goederenvervoer Vlaanderen
Beschreibung: Dispatcher goederenvervoer Vlaanderen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: Vrachtwagenbestuurder C en CE Brussels Hoofdstedelijk Gewest en Vlaams-Brabant
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Vrachtwagenbestuurder C en CE Antwerpen
Beschreibung: Vrachtwagenbestuurder C en CE Antwerpen
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0002
Titel: Bestuurder interne transportmiddelen Oost-Vlaanderen
Beschreibung: Bestuurder interne transportmiddelen Oost-Vlaanderen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Magazijnmedewerker Oost-Vlaanderen
Beschreibung: Magazijnmedewerker Oost-Vlaanderen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: .Net ontwikkelaar met C# Oost-Vlaanderen
Beschreibung: .Net ontwikkelaar met C# Oost-Vlaanderen
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: .Net ontwikkelaar met C# Brussel
Beschreibung: .Net ontwikkelaar met C# Brussel
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: ERP Jr Consultant (SAP analist-ontwikkelaar) Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Beschreibung: ERP Jr Consultant (SAP analist-ontwikkelaar)
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Vrachtwagenbestuurder C en CE West-Vlaanderen
Beschreibung: Vrachtwagenbestuurder C en CE
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Vrachtwagenbestuurder C en CE Oost-Vlaanderen
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Vrachtwagenbestuurder C en CE Limburg
Beschreibung: Vrachtwagenbestuurder C en CE Limburg
Interne Kennung: 9