2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju opałowego do jednostek organizacyjnych powiatu kłodzkiego w 2025 roku.
Beschreibung: Dostawa oleju opałowego dla Powiatu Kłodzkiego w roku 2025 z dostawą do 7 jednostek organizacyjnych w ilości max. 380.000 litrów o minimalnych parametrach jakościowych: 1) Gęstość w 15 st. C max – 0,860 g/m3. 2) Wartość opałowa min. – 42,6 Mj/kg. 3) Temperatura zapłonu min- 56 st. C. 4) Lepkość kinematyczna w 20 st. C max – 6,00 mm 2/s. 5) Skład funkcyjny: - do 250 st. C destyluje max – 65% (V/V). - do 350 st. C destyluje min – 85 % (V/V). 6) Temperatura płynięcia max. - -20 st. C. 7) Pozostałość po koksowaniu z pozostałości destylacyjnej max – 0,3 % (m/m). 8) Zawartość siarki max – 0,1 % (m/m). 9) Zawartość wody max – 200 mg/kg. 10) Zawartość zanieczyszczeń stałych max – 24 mg/kg. 11) Pozostałość po spopieleniu max – 0,01 % (m/m). 12) Smarowność, skorygowana średnica śladu zużycia (WSI,4) w temp. 60°C – 460 µm. 13) Stabilność oksydacyjna – 25 g/m3 12) Barwa czerwona.
Interne Kennung: ORG.272.16.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 380 000 Liter