2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwteam medicijnrestenverwijdering rwzi Woerden
Beschreibung: De opdracht betreft de nieuwbouw van een medicijnrestenverwijderingsinstallatie op rwzi Woerden. De installatie bestaat uit een combinatie van een ozoninstallatie in combinatie met een Biologisch Actief Koolfilter (BAKF). Hoe deze twee installaties geconfigureerd wordt, zal samen met de Opdrachtnemer worden bepaald. 9.917.000,-
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232420 Bauarbeiten für Abwasserbeseitigungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45350000 Maschinentechnische Installationen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het in bouwteam ontwerpen van een nieuwe nabehandeling voor medicijnrestenverwijdering op rwzi Woerden. Onderdeel van de opdracht is tevens in exclusiviteit een aanbieding doen voor de realisatie.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: HDSR heeft een optie voor het beleggen van meerjarig onderhoud bij de Opdrachtnemer na afronding van de realisatie. Deze optie is in beginsel voor een periode van 2 jaar, welke maximaal 3x2 jaar verlengd kan worden. HDSR en Opdrachtnemer zullen in de bouwteamfase en de contracteringsfase in gesprek treden om te kijken of deze optie afgenomen gaat worden. De voorwaarden zullen in dit stadium ook afgestemd worden. Indien partijen geen overeenstemming bereiken over de optie tot meerjarig onderhoud, zal HDSR het meerjarig onderhoud op een andere manier regelen. Deze optie is expliciet geen harde verplichting voor de Opdrachtnemer.