2. Verfahren
Verfahren
Titel: AKTUALIZACJA EWIDENCJI GRUNTÓW I BUDYNKÓW W ZAKRESIE BUDYNKÓW I LOKALI JAKO ROZBUDOWA BAZY DANYCH EWIDENCJI GRUNTÓW I BUDYNKÓW DLA WYBRANYCH OBRĘBÓW POWIATU CHRZANOWSKIEGO
Beschreibung: Część 1 - Aktualizacja ewidencji gruntów i budynków w zakresie budynków i lokali dla obrębów: Brodła, Grojec, Kwaczała, Mirów, Nieporaz, Podłęże, Poręba Żegoty, Regulice jednostka ewidencyjna: Alwernia – obszar wiejski oraz dla obrębów: Jankowice, Pogorzyce, Rozkochów, Zagórze jednostka ewidencyjna: Babice, powiat: chrzanowski, województwo: małopolskie. Część 2 - Aktualizacja ewidencji gruntów i budynków w zakresie budynków i lokali dla obrębów: Luszowice, Płaza, Pogorzyce jednostka ewidencyjna: Chrzanów– obszar wiejski dla obrębu: Żarki jednostka ewidencyjna: Libiąż– obszar wiejski oraz dla obrębów: Karniowice, Lgota, Myślachowice, Płoki, Psary jednostka ewidencyjna: Trzebinia– obszar wiejski, powiat: chrzanowski, województwo: małopolskie
Interne Kennung: ZP.272.1.PN.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dyrektywa 2014/24/UE Przetarg nieograniczony, o którym mowa w art. 132 Pzp. - W oparciu o art. 139 ust. 1 Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny złożonych ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354000 Kartografiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aktualizacja ewidencji gruntów i budynków w zakresie budynków i lokali dla obrębów: Brodła, Grojec, Kwaczała, Mirów, Nieporaz, Podłęże, Poręba Żegoty, Regulice jednostka ewidencyjna: Alwernia – obszar wiejski oraz dla obrębów: Jankowice, Pogorzyce, Rozkochów, Zagórze jednostka ewidencyjna: Babice, powiat: chrzanowski, województwo: małopolskie.
Beschreibung: CZĘŚĆ -1 Aktualizacja ewidencji gruntów i budynków w zakresie budynków i lokali dla obrębów: Brodła, Grojec, Kwaczała, Mirów, Nieporaz, Podłęże, Poręba Żegoty, Regulice jednostka ewidencyjna: Alwernia – obszar wiejski oraz dla obrębów: Jankowice, Pogorzyce, Rozkochów, Zagórze jednostka ewidencyjna: Babice, powiat: chrzanowski, województwo: małopolskie. 1.CPV: 71354000-4- Usługi sporządzania map 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Warunki Techniczne) stanowi załącznik A do SWZ – plik w formie PDF. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ, jak i we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 4. Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ. 5. Wykonawca musi zaoferować co najmniej 36 miesięczny okres gwarancji na wykonane usługi. 6. Zamawiający wymaga, aby usługi - o ile nie są (będą) wykonywane przez daną osobę w ramach prowadzonej przez nią działalności gospodarczej - były wykonywane przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę. 7. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, noszące znamiona stosunku pracy w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465). Wykonawca zobowiązany jest zatrudnić na umowę o pracę minimum 6 osób - geodetów (tzn. posiadających wykształcenie w dziedzinie geodezji) przy realizacji zadania wykonujących czynności wynikające z przepisów ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne i wynikających z niej przepisów wykonawczych. Sposób dokumentowania i weryfikacji zatrudnienia osób przez Wykonawcę - zawarto we wzorze umowy (zał. nr 3 do SWZ). W przypadku rozwiązania stosunku pracy przed zakończeniem realizacji zamówienia, Wykonawca będzie zobowiązany do niezwłocznego zatrudnienia na to miejsce innej osoby. Sposób uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań, oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań - zawarto we wzorze umowy (zał. nr 3 do SWZ).
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Aktualizacja ewidencji gruntów i budynków w zakresie budynków i lokali dla obrębów: Luszowice, Płaza, Pogorzyce jednostka ewidencyjna: Chrzanów– obszar wiejski dla obrębu: Żarki jednostka ewidencyjna: Libiąż– obszar wiejski oraz dla obrębów: Karniowice, Lgota, Myślachowice, Płoki, Psary jednostka ewidencyjna: Trzebinia– obszar wiejski, powiat: chrzanowski, województwo: małopolskie.
Beschreibung: Część 2 - Aktualizacja ewidencji gruntów i budynków w zakresie budynków i lokali dla obrębów: Luszowice, Płaza, Pogorzyce jednostka ewidencyjna: Chrzanów– obszar wiejski dla obrębu: Żarki jednostka ewidencyjna: Libiąż– obszar wiejski oraz dla obrębów: Karniowice, Lgota, Myślachowice, Płoki, Psary jednostka ewidencyjna: Trzebinia– obszar wiejski, powiat: chrzanowski, województwo: małopolskie 1.CPV: 71354000-4- Usługi sporządzania map 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Warunki Techniczne) stanowi załącznik A do SWZ – plik w formie PDF. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ, jak i we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 4. Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ. 5. Wykonawca musi zaoferować co najmniej 36 miesięczny okres gwarancji na wykonane usługi. 6. Zamawiający wymaga, aby usługi - o ile nie są (będą) wykonywane przez daną osobę w ramach prowadzonej przez nią działalności gospodarczej - były wykonywane przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę. 7. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, noszące znamiona stosunku pracy w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465). Wykonawca zobowiązany jest zatrudnić na umowę o pracę minimum 6 osób - geodetów (tzn. posiadających wykształcenie w dziedzinie geodezji) przy realizacji zadania wykonujących czynności wynikające z przepisów ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne i wynikających z niej przepisów wykonawczych. Sposób dokumentowania i weryfikacji zatrudnienia osób przez Wykonawcę - zawarto we wzorze umowy (zał. nr 3 do SWZ). W przypadku rozwiązania stosunku pracy przed zakończeniem realizacji zamówienia, Wykonawca będzie zobowiązany do niezwłocznego zatrudnienia na to miejsce innej osoby. Sposób uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań, oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań - zawarto we wzorze umowy (zał. nr 3 do SWZ).
Interne Kennung: Częsć 2