See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 4WOG.1200.2712.88.2025 Usługa odbioru i transportu odpadów kuchennych, medycznych oraz niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne do miejsc dalszego zagospodarowania z terenów kompleksów wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach w 2026 r. z podziałem na 3 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i transportu odpadów kuchennych, medycznych oraz niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne do miejsc dalszego zagospodarowania z terenów kompleksów wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach z podziałem na 3 części: część nr 1 – Odbiór i transport odpadów kuchennych ulegających biodegradacji do miejsc dalszego zagospodarowania z terenów kompleksów wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach; część nr 2 – Odbiór i transport odpadów medycznych z diagnozowania, leczenia i profilaktyki medycznej w ambulatoriach wojskowych do miejsc dalszego zagospodarowania z terenów kompleksów wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach; część nr 3 – Odbiór i transport odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne do miejsc dalszego zagospodarowania z terenów kompleksów wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • załącznik nr 2 – formularze cenowe dla części od 1 do 3, • załącznik nr 3 – opis przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 3, • załącznik nr 4 – projektowane postanowienia umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i transport odpadów kuchennych ulegających biodegradacji do miejsc dalszego zagospodarowania z terenów kompleksów wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach
Beschreibung: Odbiór i transport odpadów kuchennych ulegających biodegradacji do miejsc dalszego zagospodarowania z terenów kompleksów wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 ustawy Pzp Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z opcji, w wysokości 30% wartości zamówienia podstawowego w sytuacji, gdy wysokość środków przeznaczonych na realizację zamówienia podstawowego, zostanie wyczerpana, a potrzeba dotycząca realizacji usługi, która stanowi przedmiot zamówienia nie ustanie w okresie trwania umowy. W ramach prawa opcji Zamawiający zakłada, że: 1) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach, jak zamówienie podstawowe, w czasie trwania umowy; 2) cena jednostkowa usługi w ramach prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego i będzie liczona według cen jednostkowych, które wynikają z formularza cenowego; 3) usługa zamówiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia podstawowego; 4) o zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę z dwutygodniowym wyprzedzeniem; 5) Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź nieprzyznania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługuje z tego tytułu żadne roszczenie, co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy; 6) obowiązującą formą poinformowania Wykonawcy o zamiarze skorzystania z prawa opcji jest forma pisemna; 7) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji więcej niż jeden raz w trakcie obowiązywania umowy, przy czym łączna wartość zamówienia podstawowego oraz zamówienia w ramach prawa opcji nie może przekroczyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia w ramach zamówienia podstawowego powiększona o 30%, 8) w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 4 do SWZ, 9) skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy – pisemna forma powiadomienia Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez Zamawiającego jest wiążąca dla Wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych niniejszej umowie. o którym mowa w art. 31 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z zasadami opisanymi w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącymi załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór i transport odpadów medycznych z diagnozowania, leczenia i profilaktyki medycznej w ambulatoriach wojskowych do miejsc dalszego zagospodarowania z terenów kompleksów wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach
Beschreibung: Odbiór i transport odpadów medycznych z diagnozowania, leczenia i profilaktyki medycznej w ambulatoriach wojskowych do miejsc dalszego zagospodarowania z terenów kompleksów wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje zastosowania opcji dla tej części.
Los: LOT-0003
Titel: Odbiór i transport odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne do miejsc dalszego zagospodarowania z terenów kompleksów wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach
Beschreibung: Odbiór i transport odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne do miejsc dalszego zagospodarowania z terenów kompleksów wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach