95732-2025 - Ergebnis
Tschechien – Scanning – Skenování a zpracování sbírkových předmětů 2024 - II.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSkenování a zpracování sbírkových předmětů 2024 - II.
BeschreibungPředmětem plnění zakázky jsou služby skenování a zpracování sbírkových předmětů poskytované v souvislosti s realizací projektů „GRAFICKÝ DESIGN A BIENÁLE BRNO – DIGITALIZACE A ZPŘÍSTUPNĚNÍ II.“, reg. č. projektu: 0342000087 a „SBÍRKA KRESBY A GRAFIKY – DIGITALIZACE A ZPŘÍSTUPNĚNÍ“, reg. č. projektu: 0342000086
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79999100 Scanning
5. Los
LosLOT-0002
Interne Kennung1