2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kultura na wyciągnięcie ręki – stworzenie platformy streamingowej umożliwiającej dostęp do wydarzeń kulturalnych odbywających się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Dostawa infrastruktury IT oraz oprogramowania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Kultura na wyciągnięcie ręki – stworzenie platformy streamingowej umożliwiającej dostęp do wydarzeń kulturalnych odbywających się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Dostawa infrastruktury IT oraz oprogramowania
Vorherige Bekanntmachung: 381644-2025
Interne Kennung: CSK.BAP.26.1.7.2025.GD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30232100 Drucker und Plotter, 32420000 Netzausrüstung, 48620000 Betriebssysteme, 32420000 Netzausrüstung, 72212500 Entwicklung von Kommunikations- und Multimedia-Software, 72416000 Anbieter von Anwendungen, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kultura na wyciągnięcie ręki – stworzenie platformy streamingowej umożliwiającej dostęp do wydarzeń kulturalnych odbywających się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Dostawa infrastruktury IT oraz oprogramowania.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa montaż i uruchomienie infrastruktury IT i oprogramowania, w ramach Projektu „Kultura na wyciągnięcie ręki – stworzenie platformy streamingowej umożliwiającej dostęp do wydarzeń kulturalnych odbywających się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie” w szczególności: 4.1.1 Dostawa, montaż i uruchomienie infrastruktury IT, a w szczególności: 1) Macierz dyskowa jako centralny magazyn danych na potrzeby Systemu MAM, Systemu Transkodującego oraz maszyn wirtualnych, 2) Dwie sztuki wysokowydajnych serwerów do przetwarzania danych, 3) Zasilacze UPS zapewniające ciągłość działania Systemów, 4) Przełącznik (switch) sieciowy do zapewnienia wysokowydajnej komu-nikacji sieciowej, 5) Przełącznik sygnałów (KVM) do zapewnienia sprawnej obsługi obu serwerów, 6) Firewall sprzętowy (UTM) zapewniający bezpieczeństwo sieciowe, 7) Szafa rack 19", 8) System wirtualizacji oparty na hypervisorze typu bare-metal na dostar-czonych serwerach. 4.1.2 Dostawa i wdrożenie zintegrowanego oprogramowania platformy strea-mingowej (dalej: Platforma) obejmującą moduły: 1) Wdrożenie systemu MAM (Media Asset Management) oraz Systemu Transkodowania, umożliwiającego zarządzanie, archiwizację i kodowa-nie materiałów audiowizualnych w różnych formatach; 2) Wdrożenie Systemu OTT, który będzie umożliwiał użytkownikom do-stęp do materiałów audiowizualnych w trybie na żądanie (VOD) oraz pu-blikacji na portalu VOD streamingu wydarzeń na żywo; 3) Integracja Systemu MAM z Systemem OTT, zapewniająca automatyczne publikowanie, katalogowanie i zarządzanie treściami audiowizualnymi. 4.2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) Urządzenia muszą być fabrycznie nowe, pochodzić z autoryzowanego kanału sprzedaży producenta i reprezentować model bieżącej linii produkcyjnej. Nie do-puszcza się urządzeń: odnawianych, demonstracyjnych lub powystawowych. 2) Nie dopuszcza się urządzeń posiadających wadę prawną w zakresie pochodzenia sprzętu, wsparcia technicznego i gwarancji producenta. 3) Elementy, z których zbudowane są urządzenia muszą być produktami producen-ta urządzeń lub być przez niego certyfikowane oraz całe muszą być objęte gwa-rancją producenta. 4) Urządzenia muszą być dostarczone Zamawiającemu w oryginalnych opakowa-niach producenta. 5) Do każdego 381644-2025 Page 2/13 urządzenia musi być dostarczony komplet standardowej dokumen-tacji dla użytkownika w języku polskim w formie papierowej lub elektronicznej. 6) Wszystkie urządzenia mają zostać zainstalowane w dostarczanej Szafie Rack oraz podłączone pod urządzenia UPS. 7) Oferent winien przedłożyć oświadczenie producenta lub autoryzowanego dys-trybutora producenta na terenie Polski, iż oferent posiada autoryzację producen-ta w zakresie sprzedaży oferowanych rozwiązań. 8) W przypadku istnienia takiego wymogu w stosunku do technologii objętej przedmiotem niniejszego postępowania (tzw. produkty podwójnego zastosowa-nia), Dostawca winien przedłożyć dokument pochodzący od importera tej tech-nologii stwierdzający, iż przy jej wprowadzeniu na terytorium Polski, zostały do-chowane wymogi właściwych przepisów prawa, w tym ustawy z dnia 29 listopa-da 2000 r. o obrocie z zagranicą towarami, technologiami i usługami o znaczeniu strategicznym dla bezpieczeństwa państwa, a także dla utrzymania międzynaro-dowego pokoju i bezpieczeństwa (Dz.U. z 2004, Nr 229, poz. 2315 z późn zm.) oraz dokument potwierdzający, że importer posiada certyfikowany przez wła-ściwą jednostkę system zarządzania jakością tzw. wewnętrzny system kontroli wymagany dla wspólnotowego systemu kontroli wywozu, transferu, pośrednic-twa i tranzytu w odniesieniu do produktów podwójnego zastosowania. 4.3. Szczegółowy/e: opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załącznikach nr 1 do SWZ oraz Projekcie umowy Załącznik nr 2 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 32342410 Akustische Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z SWZ.