See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Samostrzelu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Samostrzelu. Projekt dofinansowany z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, w ramach Inwestycji A1.4.1. Inwestycje na rzecz dywersyfikacji i skracania łańcucha dostaw produktów rolnych i spożywczych oraz budowy odporności podmiotów uczestniczących w łańcuchu, część inwestycji A1.4.1. Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0. Szczegółowy opis zawierają Załączniki do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia / dokumenty przedmiotowe.
Vorherige Bekanntmachung: 739546-2025
Interne Kennung: ZSCKR.261.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16141000 Düngemittelstreuer, 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau, 38127000 Wetterstationen, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cz. 1 Ciągnik rolniczy z rozsiewaczem
Beschreibung: Opis zawiera załącznik nr 3 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16141000 Düngemittelstreuer
Los: LOT-0002
Titel: Cz. 2 Siewnik Punktowy i Agregat uprawowo siewny
Beschreibung: Opis zawiera załącznik nr 4 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen
Los: LOT-0003
Titel: Cz. 3 Opryskiwacz i rozrzutnik
Beschreibung: Opis zawiera załącznik nr 5 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau
Los: LOT-0004
Titel: Cz. 4 Stacja pogodowa i bezzałogowy statek latający
Beschreibung: Opis zawiera załącznik nr 6 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 38127000 Wetterstationen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge