2. Verfahren
Verfahren
Titel: Perla 06 - administrativní budova
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající ve vypracování dokumentace pro vydání rozhodnutí o povolení záměru vč. inženýrské činnost pro vydání povolení záměru, vypracování dokumentace pro provádění stavby a výkon autorského dozoru, a to pro výstavbu startovacích bytů bývalé administrativní budovy v areálu bývalého průmyslového areálu Perla 06 ve města Ústí nad Orlicí dle předložené koncepční studie.
Interne Kennung: 7846
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající ve vypracování dokumentace pro vydání rozhodnutí o povolení záměru vč. inženýrské činnost pro vydání povolení záměru, vypracování dokumentace pro provádění stavby a výkon autorského dozoru, a to pro výstavbu startovacích bytů bývalé administrativní budovy v areálu bývalého průmyslového areálu Perla 06 ve města Ústí nad Orlicí dle předložené koncepční studie. Podrobnější požadavky zadavatele, popřípadě další požadované podmínky na předmět plnění jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.