See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DBDMH - Bezorging, levering en plaatsing van individuele lockers met twee compartimenten
Beschreibung: MEERJARIGE OVERHEIDSOPDRACHT voor LEVERINGEN Bezorging, levering en plaatsing/installatie ter plaatse (voorposten (VOPO) van Delta en Anderlecht) van individuele lockers met twee compartimenten, bestemd voor de brandweerlieden, ten behoeve van de DBDMH
Interne Kennung: DAS2024-082
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel, 39143121 Kleiderschränke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DAS2024-082 - 1
Beschreibung: Bezorging, levering en plaatsing/installatie ter plaatse (voorposten (VOPO) van Delta en Anderlecht) van individuele lockers met twee compartimenten, bestemd voor de brandweerlieden, ten behoeve van de DBDMH
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Naast de 2 posten die de basisofferte vormen, omvat deze opdracht overigens 2 posten in vereiste optie, bestaande uit de levering en de plaatsing van een hellende dakplaat boven de locker, zowel voor de VOPO Delta als voor die van Anderlecht.