95860-2026 - Wettbewerb
Polen – Industrielle Maschinen – Dostawa wyposażenia dydaktycznego w ramach projektu pn.: „Poprawa jakości nauczania w Zespole Szkół Technicznych Nr 2 w Nowej Dębie poprzez zakup doposażenia w kierunku Motoryzacji - Regionalnej Inteligentnej Specjalizacji Województwa Podkarpackiego”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyposażenia dydaktycznego w ramach projektu pn.: „Poprawa jakości nauczania w Zespole Szkół Technicznych Nr 2 w Nowej Dębie poprzez zakup doposażenia w kierunku Motoryzacji - Regionalnej Inteligentnej Specjalizacji Województwa Podkarpackiego”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dydaktycznego w ramach projektu pn.: „Dostawa wyposażenia dydaktycznego w ramach projektu pn.: „Poprawa jakości nauczania w Zespole Szkół Technicznych Nr 2 w Nowej Dębie poprzez zakup doposażenia w kierunku Motoryzacji - Regionalnej Inteligentnej Specjalizacji Województwa Podkarpackiego” o parametrach określonych przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym odpowiednio: - Załącznik nr 1do SWZ dla Części nr 1, - Załącznik nr 2 do SWZ dla Części nr 2. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: 1) Część nr 1 –dostawa sprzętu do pracowni obróbki skrawaniem Zakres dostawy obejmuje dostawę sprzętu w następującej ilości: a) Poziome centrum tokarsko-frezarskie CNC– 1 szt. b) Pionowe pięcioosiowe centrum frezarskie CNC ze stołem uchylno obrotowym– 1 szt. 2) Część nr 2– dostawa sprzętu do pracowni pomiarowej i kontroli jakości Zakres dostawy obejmuje dostawę sprzętu w następującej ilości: a) Współrzędnościowa maszyna pomiarowa – 1 szt.
Interne KennungIF.272.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 Dostawa wyposażenia dydaktycznego w ramach projektu pn.: „Poprawa jakości nauczania w Zespole Szkół Technicznych Nr 2 w Nowej Dębie poprzez zakup doposażenia w kierunku Motoryzacji - Regionalnej Inteligentnej Specjalizacji Województwa Podkarpackiego”
BeschreibungZakres dostawy obejmuje dostawę sprzętu w następującej ilości: a) Poziome centrum tokarsko-frezarskie CNC– 1 szt. b) Pionowe pięcioosiowe centrum frezarskie CNC ze stołem uchylno obrotowym– 1 szt.
Interne KennungIF.272.2.2026 Część nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 Dostawa wyposażenia dydaktycznego w ramach projektu pn.: „Poprawa jakości nauczania w Zespole Szkół Technicznych Nr 2 w Nowej Dębie poprzez zakup doposażenia w kierunku Motoryzacji - Regionalnej Inteligentnej Specjalizacji Województwa Podkarpackiego”
BeschreibungZakres dostawy obejmuje dostawę sprzętu w następującej ilości: a) Współrzędnościowa maszyna pomiarowa – 1 szt.
Interne KennungIF.272.2.2026 Część nr 2