2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimní údržba a přečišťování komunikací na území SMO-MOb Poruba
Beschreibung: Zimní údržba a přečišťování místních komunikací III. třídy, parkovišť, komunikací IV. třídy, chodníků a účelových komunikací na území SMO-MOb Poruba v následujícím rozsahu zahrnuje následující činnosti: - přečišťování místních komunikací III. a IV. třídy a účelových komunikací v září a říjnu - zajištění sjízdnosti místních komunikací III. třídy - zajištění schůdnosti místních komunikací III. třídy v lokalitách, kde nejsou vybudovány souběžné chodníky - zajištění průjezdu parkovišti a prostranstvími řadových garáží - zajištění sjízdnosti účelových komunikací následně po zajištění sjízdnosti a schůdnosti místních komunikací III. a IV. třídy - uvolňování a povrchové čištění kanalizačních vpustí - zabezpečení schůdnosti místních komunikací IV. třídy a chodníků ve vlastnictví SMO – MOb Poruba - zabezpečení schůdnosti schodů, přechodů, autobusových zastávek - odstraňování sněhových bariér z kontejnerových stání - přečišťování komunikací - rajonové čištění po skončení zimního období - odvoz přebytečného sněhu na určená místa, smetků na skládku - nepřetržitá dispečerská služba
Interne Kennung: OD/02/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 34143000 Fahrzeuge für den Winterdienst, 44113910 Material für den Straßenwinterdienst
5. Los
Los: LOT-0001